Regiotoernooi Schijndel 22-05-2022

EINDELIJK was het dan zover … het eerste regiotoernooi na een lange periode waarin toernooien niet mogelijk waren. Met een deelname van 17 judoka’s was onze vereniging heel goed vertegenwoordigd! Voor een aantal judoka’s was het de eerste keer dat ze de mat op gingen bij een regiotoernooi en dat was dan ook best wel spannend. Niek en Niek waren er voor de eerste keer bij als coach en dat hebben ze goed gedaan! Het was een goed bezet toernooi en er is met veel plezier aan deelgenomen.

Er waren veel mooie partijen en de volgende resultaten zijn behaald door onze judoka’s ieder in hun eigen klasse:

1e plaats: Renzo v Rijbroek en Jesper v Oort

2e plaats: Tijn vd Oetelaar, Raf Delisse en Devin v Grinsven

3e plaats: Jop Rutten, Noud v Dommelen, Jorn Ruiter, Elva Walgreen, Esmee v Uden, Guus v Dommelen, Mijke v Hooijdonk, Kevin vd Tilaart, Lars vd Sangen, Teun Straatman, Sietse Walgreen en Sjef v Dommelen.

Helaas moest Jort v Uden zich vanwege een blessure afmelden.

We feliciteren alle judoka’s, de coaches en de trainer met deze mooie resultaten!

Terug naar nieuws